IGS Schreiner Polska Sp. z o.o.

Spedycja międzynarodowa

Logistyka kontraktowa

Transport intermodalny

Outsourcing logistyczny

Import Eksport Obsługa Celna

---- do pobrania ----

W ramach outsourcingu logistycznego oferujemy pełen wachlarz usług mających na celu końcową dystrybucję towarów w imieniu Klienta. Począwszy od oclenia towarów i ich transportu do magazynu poprzez konfekcjonowanie, składowanie, pakowanie i dystrybucję na bieżąco informujemy Klienta o statusie zlecanych operacji logistycznych.

Łączymy wiele usług i środków po to by nasi Klienci mogli zamawiać u nas obsługę kompleksową typu dostarczenie określonej puli towarów do wielu punktów na terenie kraju - bez potrzeby bezpośredniego uczestnictwa na każdym etapie zlecenia.

Taką obsługę możemy świadczyć dzięki posiadanemu przez nas oprogramowaniu do zarządzania zleceniami logistycznymi.

Nasze raporty dostosowywane są niejednokrotnie do wymogów administracyjno-księgowych Klientów. System raportowania ułatwia pozyskiwanie informacji o zleceniach, a także przyczynia się do usprawnienia obiegu informacji zarządczej u Klienta.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcielibyście skorzystać z usług naszej firmy, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny +48 22 701 70 00 lub korespondencję e-mail. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią ewentualne wątpliwości.